0 

از آنجا که ظروف یکبار مصرف نقش مهمی در ارتقای تجربه میزبانی و پذیرایی دارند، یکبار مصرف آراسته با تأکید بر کیفیت و افزایش سطح بهداشت در محصولات خود، آماده خدمت به شما عزیزان است. تیم یکبار مصرف آراسته همواره سعی کرده است محصولاتی با کیفیت، زیبا و دوستدار محیط زیست را تولید کند تا بتواند تجربه‌ای به یادماندنی برای مشتریان خود رقم بزند. در طول این سال‌ها، با سرمایه‌گذاری روی دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا، ظرفیت تولید خود را افزایش دادیم و علاوه بر راه اندازی چندین شعبه در شهرهای مختلف، با راه اندازی فروشگاه اینترنی، امکان خرید و دسترسی به محصولات آراسته را برای همه هموطنان عزیز میسر نمودیم.

درباره آراسته

شعار ما اینست که هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در کنار مشتریان خود هستیم تا محصولات مورد نیاز آنها را فراهم کنیم. یکبار مصرف آراسته افتخار می‌کند که توانسته است در طول این سال‌ها به یکی از برندهای معتبر و پیشرو در حوزه تولید محصولات یکبارمصرف تبدیل شود. ما امیدواریم با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت‌ بالا، تجربه‌ای به یادماندنی برای مشتریان خود رقم بزنیم.

مسیر پیشرفت آراسته از دیروز تا ...

کارگاه تولیدی نایلون و نایلکس رنجبر در سال 1392 آغاز به کار کرد. در آغاز فعالیت تولیدی، کار با یک دستگاه تولید نایلون دسته دار در کارگاهی استیجاری در شهرستان لنجان استارت خورد. در ادامه و در سال اول فعالیت دو دستگاه دیگر به چرخه تولید مجموعه افزوده شد.
در سال 1393 همسو با فعالیت تولیدی گروه رنجبر، مغازه عمده فروشی محصولات یکبار مصرف در میدان تره بار زرین شهر احداث و راه اندازی شد. سال 1395 با خرید دستگاه تولید سفره یکبار مصرف خط تولید مجموعه گسترش داده و همزمان شعبه دوم عرضه محصولات یکبار مصرف رنجبر در شهر درچه افتتاح شد.
تیم تولیدی رنجبر با توجه به نیاز بازار در سال 1396 در پی اقدام به خرید دستگاه های پیشرفته از چین و با توجه به افزایش قیمت دلار، تصمیم به تولید دستگاه چاپ و رول پیچ سفره در محل انبار کارگاه خود نمود که با عنایت پروردگار و تلاش اعضای تیم، پروژه با موفقیت انجام شد.
تجربه موفق تولید دستگاه های چاپ و رول پیچ سفره یکبار مصرف ما را بر آن داشت تا با تمام قوا، قدم در مسیر ساخت دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف برای عرضه به بازار داخلی و کمک به اشتغالزایی هموطنان علاقمند به این حرفه نماییم.
گروه تولیدی رنجبر در ادامه مسیر موفقیت و پیشرفت در سال 1398 اقدام به ساخت سوله با زیربنای 700 مترمربع در منطقه کارگاهی سده لنجان نمود که در حال حاضر 11 پرسنل در این کارگاه مشغول به کار هستند.
همچنین در سال 1402 پروژه ساخت سوله دوم به مساحت 850 مترمربع استارت خورد که هم اکنون پروژه در حال پیشرفت است.
در سال 1402 با ثبت برند آراسته و دریافت پروانه بهداشت، عزم خود جزم نمودیم تا محکم و استوار در عرصه تولید و عرضه محصولات یکبارمصرف در خدمت هم میهنان عزیزمان باشیم.